polski angielski niemiecki
Poniedziałek, 20 września 2021 r. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
Koło Gospodyń Wiejskich w Kłonnie

Zarząd w składzie:

  • Przewodnicząca – Krystyna Papis
  • Zastępca Przewodniczącej – Monika Stolarczyk
  • Skarbnik – Małgorzata Kołodziejczyk
  • Sekretarz – Ewa Dziuba
  • Członek Zarządu – Sylwia Smolarska

Logo

Siedziba stowarzyszenia: Kłonna 78

email: kgwklonna@o2.pl

strona www: http://kgwklonna.odrzywol.eu

KRS: 0000371268

Data wpisu: 30.11.2010

Celem stowarzyszenia jest prowadzenia działalności kulturalnej oraz inicjowanie przedsięwzięć edukacyjnych i kulturalnych na rzecz dzieci i młodzieży.

Koło w 2011 roku pozyskało środki z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na realizację projektu „Aktywna organizacja – czyli KGW Integruje wieś”

Celem projektu było wzmocnienie potencjału nowopowstałej organizacji , nawiązanie lepszej współpracy pomiędzy sektorem NGO oraz aktywizacja lokalnej społeczności.

W ramach projektu zorganizowano szkolenia i warsztaty dla członków i wolontariuszy organizacji za zakresu obsługi komputera i internetu, zarzadzania projektem, zarzadzania organizacja pozarządowa itp. W ramach działań aktywizujących zorganizowano wizytę studyjna do Gminy Bieliny, Wieczór Wiejski w Kłonnie, wspólne grzybobranie, biegi przełajowe nad Drzewiczka oraz wyjazd do kina.

Szczegółowe informacje o stowarzyszeniu znajdują się na stronie Koła. Można tam znaleźć folder promocyjny oraz przepis na specjalność kulinarną Pań - słynne już pierogi z kapustą i grzybami.

Dokumentacja zdjęciowa:

Valid XHTML 1.1 Walidacja WCAG2-AA Walidacja WCAG2-AA